Úvod > Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu

betlémské světlo

Obecní úřad Chlístovice oznamuje občanům, že dnes od 16:00 hod. budou děti roznášet betlémské světlo.

uzavírka mostů

Obecní úřad Chlístovice oznamuje občanům, že plánovaná uzavírka obou mostů ve dnech 14. a 15.12. se ruší. Autobusy pojedou normálně podle jízdních řádů.

přerušení dodávky elektřiny Chlístovice, Kralice a Kraličky

elektrika Kralice.jpg

odstávka elektřiny.jpg

Velkoobjemový odpad

Velkoobjemovy odpad.doc

POUťová zábava

SDH Chlístovice, Sokol Chlístovice a sdružení Roháčův Sion zvou občany na pouťovou zábavu dne 4.11.2017 od 20.00 hod do KD v Chlístovicích. Hudba - Laura p. Ryšánka

odvolání přerušení dodávky elektřiny a mše svatá

čez.jpg

Arciděkan pan Jan Uhlíř oznamuje občanům, že v neděli dne 5.11. se bude od 9.00 hod v kostele v Chlístovicích konat mše svatá.

Pochod za dušičkou

Pochod za dusickou.jpg

nebezpečný odpad a další hlášení

Nebezpecny odpad.jpg

show se zvířátky.jpg

SDH Chlístovice zve na hasičskou soutěž v sobotu 30.9. od 13.00 hod na hřišti pod Farskou strání.

OÚ Chlístovice oznamuje občanům, že v sobotu 30.9. od 14.00 hod na louce u rozhledny na Žandově se uskuteční sraz automobilových veteránů. Akce bude trvat asi 2 hodiny.

kotlíkové dotace

kotlíková dotace.jpg

oznámení občanům

oznámení občanům.jpg

Zítra 12.9.2017 v 9.30 hod před obchodem v Chlístovicích proběhne prodej kuřic, stáří 16 týdnů, cena 165,- Kč/ks, hnědé a bílé.