Úvod > Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu

odečty vodoměrů a pálení čarodejnic

VHS Vrchlice Maleč oznamuje občanům, že zítra v pátek 27.4.2018 odpoledne proběhnou odečty vodoměrů.

SDH Chlístovice a Sokol Chlístovice zvou na pálení čarodějnic dne 30.4.2018 od 17.00 ho. na louce pod Farskou strání. Občerstvení zajištěno, připraveny soutěže pro děti.

úklid příkopů

OÚ Chlístovice oznamuje občanům, že ve středu 11.4. proběhne úklid příkopů v okolí Chlístovic. Sraz dobrovolníků z řad dětí i dospělých je v 16.00 hodin u čp. 106 Francovi.

nový článek a Velikonoce na Blátě

nebezpečný odpad.jpg

velikonoce na Blátě.jpg

dětský karneval

Sokol Chlístovice srdečně zve na Dětský karneval, který se koná v neděli 18.2.2018 od 13.30 hod v KD v Chlístovicích. Vstupné dospělí 40,- Kč, děti 20,- Kč, masky zdarma.

odpady a odečty vodoměrů

OÚ Chlístovice oznamuje občanům, že poplatky za odpady a poplatky ze psů se vybírají v hotovosti na obecním úřadě. Občané Kralic, Kraliček a Krsovic mohou poplatky uhradit u pí. Michalové v Kralicích, občané PIvniska u p. Táborského, občané Žandova u pí. Myslivečkové a občané Vernýřova u pí. Hejdukové.

VHS Vrchlice Maleč a.s. oznamuje občanům, že v pátek 2.2. budou provedeny odečty vodoměrů.

betlémské světlo

Obecní úřad Chlístovice oznamuje občanům, že dnes od 16:00 hod. budou děti roznášet betlémské světlo.

uzavírka mostů

Obecní úřad Chlístovice oznamuje občanům, že plánovaná uzavírka obou mostů ve dnech 14. a 15.12. se ruší. Autobusy pojedou normálně podle jízdních řádů.

přerušení dodávky elektřiny Chlístovice, Kralice a Kraličky

elektrika Kralice.jpg

odstávka elektřiny.jpg

Velkoobjemový odpad