Úvod > Hlášení rozhlasu

Hlášení rozhlasu

sběr papíru

Sokol Chlístovice, dětský oddíl Skaláci, provede v dnes 8.6.2018 od 16.00 do 18.00 hod. sběr papíru. Děti budou v tuto dobu navštěvovat občany a papír osobně odvezou.

Za příspěvek od občanů předem děkuje oddíl Skaláci.

hasičská soutěž

SDH Žandov zve na hasičskou soutěž v sobotu 26.5.2018 od 12:00 hod. na Bžezině v Žandově. Občerstvení zajištěno.

uzavírka mostů a výstava historických traktorů

OÚ Chlístovice oznamuje občanům, že od pondělí 21.5. do pátku 25.5.2018 budou uzavřeny z důvodu položení povrchu opravované mosty v Chlístovicích. Objízdná trasa autobusu povede od Zdeslavic po humnech okolo vodojemu k autobusové zastávce před obchodem (kde bude autobus stavět), dál pak k horní zastávce u čekárny (kde bude také stavět) a bude pokračovat na Bedřichov do Malešov. Totéž platí i v opačném směru.

výstava.jpg

odečty vodoměrů a pálení čarodejnic

VHS Vrchlice Maleč oznamuje občanům, že zítra v pátek 27.4.2018 odpoledne proběhnou odečty vodoměrů.

SDH Chlístovice a Sokol Chlístovice zvou na pálení čarodějnic dne 30.4.2018 od 17.00 ho. na louce pod Farskou strání. Občerstvení zajištěno, připraveny soutěže pro děti.

úklid příkopů

OÚ Chlístovice oznamuje občanům, že ve středu 11.4. proběhne úklid příkopů v okolí Chlístovic. Sraz dobrovolníků z řad dětí i dospělých je v 16.00 hodin u čp. 106 Francovi.

nový článek a Velikonoce na Blátě

nebezpečný odpad.jpg

velikonoce na Blátě.jpg

dětský karneval

Sokol Chlístovice srdečně zve na Dětský karneval, který se koná v neděli 18.2.2018 od 13.30 hod v KD v Chlístovicích. Vstupné dospělí 40,- Kč, děti 20,- Kč, masky zdarma.

odpady a odečty vodoměrů

OÚ Chlístovice oznamuje občanům, že poplatky za odpady a poplatky ze psů se vybírají v hotovosti na obecním úřadě. Občané Kralic, Kraliček a Krsovic mohou poplatky uhradit u pí. Michalové v Kralicích, občané PIvniska u p. Táborského, občané Žandova u pí. Myslivečkové a občané Vernýřova u pí. Hejdukové.

VHS Vrchlice Maleč a.s. oznamuje občanům, že v pátek 2.2. budou provedeny odečty vodoměrů.

betlémské světlo

Obecní úřad Chlístovice oznamuje občanům, že dnes od 16:00 hod. budou děti roznášet betlémské světlo.

uzavírka mostů

Obecní úřad Chlístovice oznamuje občanům, že plánovaná uzavírka obou mostů ve dnech 14. a 15.12. se ruší. Autobusy pojedou normálně podle jízdních řádů.