Toulavá kamera Chlístovice

Dne 23. dubna 2017 od 10.00 hod.  bude Česká televize (ČT 1) vysílat pořad Toulavá kamera z Chlístovic.                                      Největší tajemství bájného Sionu: Propadlá chodba a stopa ztraceného zvonu - YouTube

Publikováno 21. 4. 2017 10:27

Důležité sdělení

po několika měsících fungování kontejnerů na bioodpad, stále ještě mnozí nevědí, co do kontejneru patří, i když na každém kontejneru je jasně napsáno, co do něj ukládat.

Žádáme Vás proto, abyste do nich neukládali velké větve, ořezané tůje nebo dokonce celé. Ukládat se maximálně mohou malé větvičky do 30 cm. Do kontejneru opravdu nepatří ani kameny!  Větve vhodné ke štěpkování skládejte je prosím vedle kontejneru (v Chlístovicích za kulturní dům), štěpkovačem se potom lehce seštěpkují.

Pokud budete mít mít doma větší množství větví, je možné po dohodě s obecním úřadem zajet přímo k Vám. (zdarma).

Děkujeme za pochopení           Obecní úřad Chlístovice

Publikováno 18. 4. 2016 14:18

Odkaz na webové stránky"hasiči Žandov"

Publikováno 1. 2. 2016 12:56