Úvod > Obec a okolí > Aktuality > Informace o dalším průběhu stavby vodovodu a kanalisace v prosinci 2022 a lednu 2023

1.12.2022
Datum ukončení:
31.1.2023

Sv. Jan t. Krsovice, Vernýřov

Výstavba řadů a přípojek vodovodu a kanalisace bude pokračovat do 16.12. a pak následně od 10.1. (po celozávodní dovolené ve Stavebnictví Řehoř). Ve Sv. Janu t. Krsovicích budou přípojky gravitační kanalisace v režii obce pouze vykoleněny mimo zpevněný povrch místních komunikací.

Osazování čerpadel do jímek přípojek tlakové kanalisace

V průběhu ledna začne osazování domovních jímek čerpadly. Čerpadla dodává firma Presskan jako výrobce systému a její pracovníci budou moci osazovat pouze ty jímky, ke kterým bude revisí opatřený přívod elektrické energie. Obecní úřad Chlístovice proto žádá občany, aby neotáleli se zajišťováním revisí přívodů elektřiny k jímkám.

Dokument o hotové revisi pak prosím přineste na OÚ, nebo zašlete emailem na starosta@obec-chlistovice.cz, předem děkujeme.

Kontakty na revisní techniky, kteří revidovali dosavadní přípojky:

Jiří Bartoš, Chlístovice 6, tel. 602 391 103

Bohumil Kovanda, Krsovice 27, tel. 775 262 066