Úvod > Obec a okolí > Aktuality > Informace o dalším průběhu stavby vodovodu a kanalisace v průběhu listopadu 2022

Z dnešního kontrolního dne k průběhu stavby hlavních řadů vodovodu kanalisace vyplynul následující harmonogram prací pro nejbližší období:

Chroustkov, Zdeslavice

V tomto a v následujícím týdnu budou probíhat pokládka nového povrchu vozovek na hlavním průtahu skrz Zdeslavice (od značky směrem od Chroustkova na náves, kolem kapličky až na křižovatku na Chlístovice) a v části Chroustkova (od značky směrem od Zdeslavic na křižovatku a přes ni až ke konci obce směrem na Bedřichov). V tomto týdnu budou probíhat přípravné práce a komunikace by neměla být uzavřena. Pokládka povrchu bude probíhat 8.-10.11., kdy bude docházet k uzavírání zmiňovaných úseků. Úprava povrchu by ve zpracovaných úsecích měla být finální.

Sv. Jan t. Krsovice

I zde bude pokládán na státní silnici nový povrch, ale finální úprava bude provedena až na jaře. Vlastní pokládka bude probíhat rovněž mezi 8. a 10.11., kdy bude hlavní komunikace uzavřena.

Po 15.11. začne (v závislosti na počasí) práce na dosud nedokončené části stoky S1 (od č.p. 29 zadem k č.p. 27 a odtud druhou stranou zpět na hlavní silnici – ústí u č.p. 7). Ve stejné době a úseku se rovněž budou řešit vodovodní a kanalisační přípojky.

Po 15.11. začne práce (v závislosti na počasí) na dosud nedokončených řadech a přípojkách vodovodu i kanalisace ve směru od hasičárny směrem k č.p. 5.