Změna velikosti písma

Návštěvnost stránek

302857

Vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec a okolí > Aktuality > Obec Chlístovice se i letos zapojí do akce Ukliďme Česko

Obec Chlístovice se i letos zapojí do akce Ukliďme ČeskoDatum konání:
1.4.2023

Milí spoluobčané,

i letos se plánujeme zapojit do jarního dobrovolného úklidu příkopů podél cest a veřejných prostranství. Úklid se bude konat 1. dubna 2023. Po území naší obce budou vyrážet skupinky dobrovolníků po dohodnutých trasách ze tří míst srazů:

1) 9:00 z Chlístovic od č.p. 106 (Francovi)

2) 9:00 ze Sv. Janu t. Krsovic od MŠ

3) 10:00 z Chroustkova od zvoničky

Rukavice a pytle budou zajištěny, stejně jako drobné občerstvení a svoz naplněných pytlů. Mezi 12. a 13. h se všechny skupiny sejdou v Chroustkově, kde bude akce ukončena a s možností si společně opéci buřty.

Zájemci hlaste se prosím na email obce, popř. telefonicky starostovi či pí Francové.