Úvod > Obec a okolí > Aktuality > Výzva pro zájemce o členství v okrskových volebních komisích pro presidentské volby

16.12.2022

Volba prezidenta České republiky je vyhlášena na 13. a 14. ledna 2023 a její případné druhé kolo na 27. a 28. ledna 2023. Odměny pro členy okrskových volebních komisí stanovilo Ministerstvo vnitra na 1800 Kč pro řádové členy, 2100 Kč místopředseda a zapisovatel a 2200 Kč předseda okrskové volební komise.V případě konání druhého kola voleb se odměna navyšuje o 700 Kč pro řadové členy a o 1000 Kč pro zapisovatele, místopředsedu a předsedu.

Volební okrsky budou tradičně dva - v Chlístovicích na OÚ a nově v MŠ ve Sv. Janu t. Krsovicích.

Zájemci o členství v okrskových volebních komisích, pište prosím pí hospodářce na email (upřednostňováno): ouchlistovice@seznam.cz, popř. hlašte se telefonicky na tel. č. obecního úřadu do 16. prosince.