Úvod > Obec a okolí > Aktuality > Dřevo v tzv. Americe mezi Chroustkovem a Zdeslavicemi

Dřevo v tzv. Americe mezi Chroustkovem a Zdeslavicemi

Vážení, v pondělí ráno spadlo několik stromů na silnici mezi Chroustkovem a Zdeslavicemi. Hned ráno nám to bylo nahlášeno a naši pracovníci cestu hned zprůjezdnili, odpoledne tam pak ještě zasahovali profesionální hasiči. Nedej bože, kdyby se tak nestalo, to by bylo telefonátů a nadávek, že se tam nedá projet. Včera naši pracovníci stromy odvětvili, dřevo nařezali do metrů a okolí uklidili. Dnes ráno pro dřevo jeli, ale ouha, rychlost občanů je neuvěřitelná. Po dřevu ani památky. Je neskutečné, jak rychle zmizelo. Nikdo by do ruky pilu nevzal, aby silnici zprůjezdnil, to radši vynadáme obci, že se nestará. Ale naložit a ukrást, to nikoho záda nebolí. Je to hodně smutné. Doufáme, že když už nic jiného, tak se pachatel alespoň zastydí.