Informace k připojování k vodovodu a kanalisaci

Datum konání: 30. 6. 2024

Dle informací od VHS Vrchlice-Maleč, a.s., bude stavba vodovodu a kanalisace kolaudována do 31. 12. 2023. Se samotným zprovozněním, a tudíž možností napojení se koncových uživatelů, se však počítá až někdy v únoru-březnu 2024. V mezičase si však občané mohou podat žádost o připojení (a zařadit se tak do pořadníku, v němž VHS žádosti o připojení vyřizuje). Za tím účelem jsme od VHS obdrželi vzory formulářů žádosti o připojení.

Po dohodě s VHS žádosti o připojení od občanů vybírá (a opatřuje pořadím v pořadníku) Obecní úřad. Předávejte prosím žádosti spolu s kontaktním telefonem (a případnou informací, kdy žádáte o připojení, pokud to není co nejdříve to bude možné) v kanceláři u pí hospodářky.

Formulář žádosti o připojení k vodovodu

Formulář žádosti o připojení ke kanalisaci

Technické podmínky připojení

Další informace k procesu připojení (web VHS), popř. u pracovnice VHS pí Libuše Svitákové, tel: 702 151 144, e-mail: svitakova@vhskh.cz.

Publikováno 28. 9. 2023 23:54