Krádež laviček

Vážení spoluobčané, občané obce Chlístovice p. Markovič a p. Franc Pavel na své náklady zhotovili dvě lavičky a umístili je k velké radosti a spokojenosti občanů na novou cestu z Chlístovic do Dubců. Lavičky byly hojně využívané. Bohužel o víkendu někdo obě lavičky zcizil. Je smutné, že někteří lidé jsou tak hnusní a neštítí se takovýchto věcí. Kdyby někdo něco podezřelého ve věci krádeže laviček viděl, kontaktujte prosím obecní úřad. Obec dala podle těchto laviček dělat další, dvě jsou již umístěny v Krsovicích. Doufáme, že nám je opět někdo neukradne a nějakou chvíli tam vydrží.

Publikováno 26. 5. 2020 10:20

Dřevo v tzv. Americe mezi Chroustkovem a Zdeslavicemi

Vážení, v pondělí ráno spadlo několik stromů na silnici mezi Chroustkovem a Zdeslavicemi. Hned ráno nám to bylo nahlášeno a naši pracovníci cestu hned zprůjezdnili, odpoledne tam pak ještě zasahovali profesionální hasiči. Nedej bože, kdyby se tak nestalo, to by bylo telefonátů a nadávek, že se tam nedá projet. Včera naši pracovníci stromy odvětvili, dřevo nařezali do metrů a okolí uklidili. Dnes ráno pro dřevo jeli, ale ouha, rychlost občanů je neuvěřitelná. Po dřevu ani památky. Je neskutečné, jak rychle zmizelo. Nikdo by do ruky pilu nevzal, aby silnici zprůjezdnil, to radši vynadáme obci, že se nestará. Ale naložit a ukrást, to nikoho záda nebolí. Je to hodně smutné. Doufáme, že když už nic jiného, tak se pachatel alespoň zastydí.

Publikováno 3. 10. 2019 13:20

Toulavá kamera Chlístovice

Dne 23. dubna 2017 od 10.00 hod.  bude Česká televize (ČT 1) vysílat pořad Toulavá kamera z Chlístovic.                                      Největší tajemství bájného Sionu: Propadlá chodba a stopa ztraceného zvonu - YouTube

Publikováno 21. 4. 2017 10:27

Důležité sdělení

po několika měsících fungování kontejnerů na bioodpad, stále ještě mnozí nevědí, co do kontejneru patří, i když na každém kontejneru je jasně napsáno, co do něj ukládat.

Žádáme Vás proto, abyste do nich neukládali velké větve, ořezané tůje nebo dokonce celé. Ukládat se maximálně mohou malé větvičky do 30 cm. Do kontejneru opravdu nepatří ani kameny!  Větve vhodné ke štěpkování skládejte je prosím vedle kontejneru (v Chlístovicích za kulturní dům), štěpkovačem se potom lehce seštěpkují.

Pokud budete mít mít doma větší množství větví, je možné po dohodě s obecním úřadem zajet přímo k Vám. (zdarma).

Děkujeme za pochopení           Obecní úřad Chlístovice

Publikováno 18. 4. 2016 14:18

Odkaz na webové stránky"hasiči Žandov"

Publikováno 1. 2. 2016 12:56