Úvod > Obec a okolí > Aktuality > Úklid cest a škarp v obci v rámci akce Ukliďme Česko 6.4.2024

Úklid cest a škarp v obci v rámci akce Ukliďme Česko 6.4.2024

6.4.2024

Podobně jako v minulém roce organisuje Obec Chlístovice ve spolupráci s dobrovolníky úklid škarp a cest v rámci akce Ukliďme Česko.

Dobrovolnické skupiny budou vyrážet v sobotu 6.4. od 9 h z následujících shromaždišť:

Chlístovice - dům č.p. 107 - Francovi (kontakt: Květa Francová)

Zdeslavice - náves (kontakt: Lenka Baťová)

Chroustkov - náves (kontakt: Jaroslav Vokolek)

Svatý Jan t. Krsovice - náves před MŠ (kontakt: Zdeněk Janovský, Jana Šichmanová)

Plánovaný konec akce je mezi 12 a 13 h v Chroustkově u hasičárny, kde bude zajištěno drobné občerstvení. Pytle a rukavice pro účastníky zajištěny. Pro děti bude připraveno (určitě v Chlístovicích a Sv. Janu, ale snad i na dalších místech, drobné občerstvení již na začátku - prosím dobrovolníky, aby se hlásili u kontaktních osob, abychom věděli, kolik připravit občerstvení). Všichni jsou srdečně zváni!