Úvod > Obec a okolí > Aktuality > Výzva nájemcům hrobových míst

Výzva nájemcům hrobových míst

zítra
v letošním roce začíná nové desetileté období na nájmy hrobových míst na obecních hřbitovech v Chlístovicích a Sv. Janu. Bohužel na Obecním úřadu máme údaje o nájemcích ve většině případů přes dvacet let staré, a tak u mnoha hrobů bude problém najít současné nájemce.
Rádi bychom proto požádal současné nájemce hrobových míst, zda byste mohli kontaktovat OÚ a nahlásit číslo hrobu, o nějž se staráte. Čísla hrobu přikládáme na mapkách vypracovaných ze stávající zlomkovité evidence, jsou mezi nimi i některé hroby již zrušené a naopak některé neoznačené hroby v evidenci chybí - nahlaste prosím i pokud se staráte o ně, evidence bude doplněna. Přihlaste se prosím na OÚ i v případě, že Vás hrob je neoznačený. Ideální je nás kontaktovat na emailu ouchlistovice@seznam.cz, případně na telefonu 327595291.
V emailu nám prosím sdělte své jméno, č. hrobu (a hřbitov), datum narození a bydliště. Údaje budou využity pro přípravu nájemní smlouvy (její vzor 18.1. schválilo Zastupitelstvo a je přílohou zápisu z daného zasedání), k jejímuž podepsání Vás pak vyzveme. Kontaktujte nás prosím i pokud jste hrob v minulosti zrušili, ale číslo je stále na něm vedeno.
Předem Vám děkujeme za spolupráci a za sdílení této zprávy, aby se dostala k co nejvíce nájemcům

Váš Obecní úřad Chlístovice

Hřbitov při kostele sv. Ondřeje v Chlístovicích